středa 10. května 2017

Pedagogická komora - jak se zapojit...

 • Přihlaste se do naší skupiny na Facebooku (je nás tam 4.300), kde spolu můžeme diskutovat: Pedagogická komora – diskuze
 • Dejte vědět kolegyním a kolegům, že se mohou také zapojit do této iniciativy (řekněte jim to osobně ve škole, napište e-mail pedagogům z jiných škol, sdílejte informace o pedagogické komoře na sociálních sítích…). Vytiskněte si naše letáčky.
 • Napište nám na e-mail (info@pedagogicka-komora.cz), kolik má vaše škola učitelů a kolik z nich by se chtělo stát členem pedagogické komory. Potřebujeme na každé škole alespoň jednu kontaktní osobu! 
 • Využít můžete i prezentaci o Pedagogické komoře
 • Pedagogická komora může plnit své cíle, jen když bude mít velký počet členů. Již nyní se zdá, že bude mít více než 1.000 členů, čímž se stane největší organizací sdružující učitele v ČR. Tak početnou organizaci již bude muset respektovat ministerstvo školství jako svého hlavního partnera vedle sdružení ředitelů CZESHA a školských odborů.

5 komentářů:

 1. Škoda, že není diskuse zde. FB nemám.

  OdpovědětVymazat
 2. Výhodou Facebooku je, že není anonymní.

  OdpovědětVymazat
 3. Pane Sarkozi, zvažte použití Google Apps, tam je "diskuse" dobře implementovaná a navíc omezitelná na registrované členy. Facebook je na rozsáhlé diskuse nevhodný.

  OdpovědětVymazat
 4. Pokud nemáte účet na Facebooku, jeho založení vám zabere jen pár minut. Jako bonus zjistíte, čím žijí vaši žáci a studenti ve volném čase. :-)

  OdpovědětVymazat