čtvrtek 30. listopadu 2017

Pedagogická komora podporuje požadavky Asociace krajů

Pedagogická komora, z.s., podporuje otevřený dopis Asociace krajů ČR, který odeslala ministru Štechovi: Kraje důrazně vyzývají vládu: Splňte své sliby a zajistěte peníze na růst platů

Radek Sárközi k tomu dodává: "Ministr školství Štech nedodržel slib. Kraje, ředitelé a zaměstnanci škol jsou obětí situace, kterou způsobilo ministerstvo školství tím, že neposlalo 100 % finančních prostředků na navýšení tarifní části platů zaměstnanců škol. Rozpočtová rezerva krajů by se měla použít na něco jiného, než je dorovnávání chybějících finančních prostředků, které mělo poslat krajům MŠMT."

Pedagogická komora celou situaci podrobně zmapovala v článku Chaos kolem učitelských platů.

2 komentáře:

1. Neposílal bych to ministru školství, ale předsedovi vlády, to je šéf ministra a ten by měl řešit, že jeho podřízený nesplnil nařízení vlády!!!

OdpovědětVymazat