středa 17. ledna 2024

Jak se přihlásit do členského e-mailu (videonávod pro členy spolku)

Paní učitelka Monika Juřicová, členka spolku Pedagogická komora, natočila videonávod, jak se přihlásit do členského e-mailu jmeno.prijmeni@pedagogicka-komora.cz. Pokud jste členy Pedagogické komory, z. s., byl vám automaticky zřízen oficiální spolkový účet, přes který se dostanete do všech našich aplikací Google Workspace, a to včetně e-mailu.

1) Musíte znát heslo ke svému účtu jmeno.prijmeni@pedagogicka-komora.cz. Pokud heslo nemáte (můžete se podívat do svého e-mailu z elektronické přihlášky do spolku Pedagogická komora, zda v něm nenajdete starší zprávu s heslem z domény @pedagogicka-komora.cz) nebo jste ho zapomněli, je třeba začít tím, že si nejprve požádáte o resetování hesla. To vám musí resetovat Janek Wagner (janek.wagner@pedagogicka-komora.cz), proto ho neváhejte kontaktovat...

2) Dále můžete pokračovat podle videonávodu níže. Nebo jen klikněte na tento odkaz, vpravo nahoře zvolte Přihlásit se a vyplňte své uživatelské jméno ve tvaru jmeno.prijmeni@pedagogicka-komora.cz a zadejte heslo (vzhled prostředí je stejný, jaký má Gmail od Google).

Upozornění: Pokud jste přihlášeni ke svému osobnímu nebo pracovnímu e-mailu, musíte se od něj nejprve odhlásit, nebo si otevřít jiný prohlížeč, nebo spustit nové anonymní okno prohlížeče (kliknete na výše uvedený odkaz pravým tlačítkem myši a vyberete "anonymním, soukromém, private apod. - název je v každém prohlížeči trochu jiný").


Žádné komentáře:

Okomentovat