sobota 27. ledna 2018

Eduína 2017 - cena za inovace ve vzdělávání

Naše facebooková skupina Pedagogická komora – diskuze o školství… byla nominována na cenu Eduína 2017.

Facebookovou skupinu Pedagogická komora – diskuze o školství – učitelé, ředitelé… spravuje spolek Pedagogická komora. Ve skupině je více než 4.700 diskutujících, kteří si vzájemně vyměňují profesní zkušenosti. Jádro skupiny tvoří učitelé a ředitelé škol. Od vzniku této skupiny zde byly publikovány tisíce příspěvků a desítky tisíc komentářů. Významnou součástí jsou ankety, kde mohou členové hlasovat k aktuálním tématům školství a diskutovat o nich. Cílem skupiny je budovat profesní sounáležitost pedagogů a vzájemně si pomáhat radou, což se daří velmi dobře.