pondělí 8. února 2021

KHS Středočeského kraje: Výskyt koronaviru ve školách

Po pražské krajské hygienické stanici začala zveřejňovat přehledy o výskytu koronaviru ve školách a školských zařízeních na podnět Pedagogické komory, z. s., rovněž plzeňská KHS a nově i KHS Středočeského kraje.

Vážený pane Sárközi,
informujeme Vás, že jsme na základě Vašeho podnětu začali zveřejňovat počty školských zařízení s výskytem onemocnění Covid-19 ve Středočeském kraji. Údaje naleznete na tomto odkazu http://www.khsstc.cz/dokumenty/vyskyt-covid-19-ve-skolskych-zarizenich-v-kraji-5932_5932_576_1.html
S pozdravem a přáním příjemného dne
Dana Šalamunová, MBA
KRAJSKÁ HYGIENICKÁ STANICE
STŘEDOČESKÉHO KRAJE SE SÍDLEM V PRAZE
Dittrichova 17, 128 01 Praha 2
www.khsstc.cz

Dobrý den pane magistře,
Krajská hygienická stanice Plzeňského kraje začne na svých webových stránkách zveřejňovat informace o počtech školských zařízeních aktuálně zasažených onemocněním COVID-19 obdobně jako HS Hlavního města Praha, tzn. 1x týdně vždy v pátek. První statistika bude uveřejněna v tento pátek 22.1.2021 a bude zahrnovat aktuální údaje od 16.1.2021.
Ing. Petra Langová
ředitelka odboru hygieny dětí a mladistvých
Krajská hygienická stanice Plzeňského kraje se sídlem v Plzni
Skrétova 15, 301 00 Plzeň