sobota 27. ledna 2018

Videozáznam diskuze: Jak by měli být učitelé zapojeni do formulování vzdělávací politiky?

První letošní Kulatý stůl SKAV a EDUin se věnoval tématu Jak by měli být učitelé zapojeni do formulování vzdělávací politiky? (videozáznam).

Debata, kterou iniciovala Pedagogická komora, proběhla 18. ledna 2018 (14-16 hod.) v prostorách Pedagogické fakulty UK (M. Rettigové 4, Praha 1). Účastníci panelové diskuze: F. Dobšík (ČMOS pracovníků školství), P. Mazancová (Učitelská platforma), M. Řezáč (Asociace učitelů občanské výchovy a společenských věd) a J. Wagner (Pedagogická komora). Z publika hovořil například exministr školství Stanislav Štech nebo prezident Pedagogické komory Radek Sárközi.

Jak by měli být učitelé zapojeni do formulování vzdělávací politiky (tisková zpráva Pedagogické komory vydaná před akcí)